"Локали" са нападнали момче на автобусна спирка в центъра на София посред бял ден, предаде БНТ.
Облечени в черни дрехи младежи са започнали да удрят момчето пред погледа на останалите чакащи на спирката. Тя се намира на оживено място - на бул. "Евлоги и Христо Георгиеви", непосредствено до орлов мост. Нападението е извършено около 14:30 ч. в сряда.
Намесата на продавачка от съседен магазин накарала "локалите" бързо да избягат. Полицията дошла бързо, но те вече били изчезнали, както и жертвата.
Късно вечерта вчера от СДВР са потвърдили, че част от нападателите са задържани.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-1243
6
22.05 2025 в 18:07
4764
5
22.05 2025 в 14:20
16112
4
22.05 2025 в 13:14
Мисирките, не давайте на всеки посерко, жаден за слава, бранд. Действа им като гигантско шмъркало. Пошла, жълта журналистическа тенденция от 90те за удивление на овчия материал.
1983
3
22.05 2025 в 13:01
4057
2
22.05 2025 в 11:37
6789
1
22.05 2025 в 11:24
Бихте ли проследили случая, моля?
Че с родната мафия, милиция, прокуратура...
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други