Кошмар: Хигиенистки откриха пометнато бебенце сред боклук в кв. ''Дружба''

OFFNews 13 February 2026 в 18:51 3068 3
Криминалисти и полицаи с часове обследваха района на детската площадка, утоянва BG on AIR.

Снимка BG on AIR

Криминалисти и полицаи с часове обследваха района на детската площадка

Хигиенистки се натъкнаха на зловещо откритие при почистването на боклуци между два блока в София, съобщи Bulgaria on AIR.

Преди обед жените почиствали пространството между бл. 17 и бл. 18 в столичния квартал "Дружба" 1.

Измежду другите боклуци и торби се натъкнали на новороденото, споделиха пред телевизията свидетели, които работят в района.

По първоначална информация става въпрос за бебе, което отговаря на 20-а гестационна седмица - или пети месец от бременността.

Криминалисти и полицаи с часове обследваха района на детската площадка, утоянва BG on AIR.

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    24373

    4

    dolivo

    14.02 2026 в 15:43

    Тъмнозелена майка?

    1315

    3

    Mumko

    14.02 2026 в 08:29

    Майка му няма да я ядат и свраките.
    Точно в тази част от Дружба има едни много кафяви.

    18546

    2

    Fro24

    13.02 2026 в 19:15

    Ужас!

     
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото