ТИР блокира движението по две магистрали. Горящ камион затвора "Тракия" и "Марица" при пътен възел "Плодовитово".
Движението по "Тракия" е спряно и в двете посоки, а по "Марица" е възможно само в посока Свиленград. В обратна посока трафикът се пренасочва през пътя Хасково-Пловдив.
Камион с турска регистрация е участвал в пътнотранспортно произшествие при детелината, при която платното на магистрала "Марица" минава над магистрала "Тракия", за да се включи в нея в посока София. Двете части на тежкотоварната машина са напълно изгорели - като овъглената кабина е паднала върху магистрала "Тракия", а ремаркето е останало отгоре на "Марица".
Няма жертви и сериозно пострадали.
За вероятна причина за ПТП-то се счита заспиване на шофьора.
Движението се регулира от Пътната полиция, извършват се действия по разчистването на платната.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел