Евакуираха училище в Габрово след сигнал за бомба

Надя Колева 04 June 2026 в 12:07 1084 0
НУ
НУ "Васил Левски" в Габрово.

След сигнал за бомба учениците от НУ "Васил Левски" в Габрово бяха евакуирани.

Това се случи минути, след като днес за четвъртокласниците се проведе НВО по математика.

От пресцентъра на ОД МВР - Габрово потвърдиха, че е получен такъв сигнал за бомба, но не предоставиха повече информация.

През изминалите два дни имаше многобройни сигнали за взривни устройства на територията на детски градини и училища в много райони на страната, които се оказаха фалшиви.

Днес информация за такива сигнали има за училищата в Своге и Годеч, за летище "Васил Левски", детската градина в Железница и болница "Света София".

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026