Двама души загинаха в катастрофа близо до Омуртаг на пътя София-Варна, съобщиха от полицията.
Сигналът за инцидента е получен около 2:30 часа на тел. 112. Ударът е бил между товарен автомобил с полуремарке с румънска регистрация и микробус с варненска регистрация.
На място са загинали двама пътници в микробуса на 39 и на 36 години. Водачът му е откаран в търговищката болница с опасност за живота. Други двама пътници от микробуса също са настанени в лечебното заведение, без опасност за живота им.
Извършен е оглед на местопроизшествието и е образувано досъдебно производство.
На водача на товарния автомобил са взети проби за алкохол и наркотични вещества, които са отрицателни.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел