Двама германци се сбиха в Св. Св. Константин и Елена

OFFNews 07 July 2020 в 15:14 2592 0
Двама германци се сбиха в Св. Св. Константин и Елена

Двама германски туристи се сбиха на улица в курорта Св. Св. Константин и Елена, съобщиха от полицията във Варна. 

На 6 юли около 6 ч. сутринта младежите - на 18 и 20 години, се скарали, след като се сбили.

20-годишният причинил средна телесна повреда на по-младия, като му счупил зъб и ръката. 

Образувано е досъдебно производство. Извършителят е задържан за срок до 24 часа.  

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото