Дерайлира локомотив на пътническия влак, пътуващ от Септември към Добринище.
Няма пострадали пътници, нито служители на националния жп превозвач, увери Национална компания "Железопътна инфраструктура".
На релсите е паднала скала и това е причинило инцидента.
Той е станал 12 минути след 6 ч. тази сутрин.
Спряно е движението на влаковете в междугарието Якоруда-Белица.
До възстановяване на движението влаковете ще се движат в участъците Белица-Добринище и Септември-Якоруда. Има организация за превозването на пътниците.
Аварийни екипи и възстановителна техника на НКЖИ са на мястото за отстраняване на щетите.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец