Дърво падна върху движещ се по столичния бул. "Черни връх" в кв. "Лозенец" автомобил. Инцидентът е заснет на 11 март, а видеото бързо набра популярност в социалните мрежи, съобщи bTV.
От Районната администрация на "Лозенец" уточняват, че имотът е частна собственост и не се поддържа от район „Лозенец“ или Столична община.
"Преди инцидента не сме получавали сигнали, че дървото е опасно и трябва да бъде премахнато. В случаите, когато получим такъв тип сигнали, обикновено изпращаме предписание към собствениците да предприемат необходимите мерки за обезопасяването му", посочват още от район "Лозенец".
За щастие, при инцидента няма сериозно пострадали.
Други жители на квартала изразяват загриженост за други изсъхнали дървета, които също изискват внимание, преди да възникнат инциденти.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен