Като по чудо няма пострадали при инцидент с паднало дърво в района на Семинарията в София.
Това съобщи читател на OFFNews, който е шофирал в района и на косъм се е разминал с падащото дърво. Той изпрати и снимки.
Дървото е паднало на сантиметри от преминаващите автомобили и автобуси, което е затруднило движението по булеварда, разказва нашият читател.
Междувременно от общината съобщиха, че временно е променен маршрутът по автобусни линии 8 и 14 - поради преминалата буря и валежи.
Автобусите се движат по ул.”5010”, по „Неделчо Бончев” и по маршрута на автобусна линия №10.
Екипи от звеното за аварийно-спасителна дейност и от районната администрация работят по почистване на ул „5010”.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел