Българин е намушкал приятелката си с нож в Германия, жената е парализирана почти напълно.
57-годишният българин Николай Д. е задържан за престъплението, извършено в средата на ноември, съобщи германското издание Bild, цитирано от бТВ. Според разследването 43-годишната Анка А. е намушкана три пъти във врата в Хановер, където живее. Насилникът пристигнал на гости от Хамбург.
Скандалът избухнал през нощта, вероятно под въздействието на алкохол. Николай е избягал и е оставил приятелката си в безпомощно състояние. По-късно тя е откарана в болница. Според лекарите ножът е засегнал гръбначния стълб и е прекъснал нервни окончания. Според информация на Bild 43-годишната жена вече не може да се движи от врата надолу и не може да говори.
Заподозреният за престъплението 57-годишен мъж е задържан преди две седмици и му е повдигнато обвинение за опит за убийство.

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15925
1
06.01 2025 в 14:01
Кремъл щастлив, че Тръмп не го смята вече за пряка заплаха
София е в топ 5 за евтин туризъм на канадски портал
Манол Глишев: Днешните протестиращи са хора, които не се задоволяват с малко (видео)
Ню Йорк Таймс: Зеленски отслаби надзорниците в държавните компании и създаде условия за корупция
Прогноза за 2026 г.: Путин напада Европа, а Китай - Тайван