Багер прекъсна газопровод в Пловдив в петък. Има изтичане на газ и районът е отцепен, собщава Нова тв.
Аварията стана на ул. "Царевец" 11 в квартал "Смирненски". Сигнал е подаден на телефон 112 минути след 10.30 ч.
На мястото веднага са изпратени екипи на полицията и пожарната.
В този район се намират общежитията на Медицинския университет и голяма болница.
По-късно стана яно, че екипи на фирмата собственик на газопровода и пожарникари са спрели по най-бързия начин подаването на газ и аварията вече е отстранена.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел