Момче на 8 години се удави в канал в Чирпан, съобщиха от полицията в Стара Загора.
Инцидентът е станал минути преди 13 часа днес. Друго дете, което е било заедно с починалото момче, е подало сигнал за случилото се на телефон 112.
Тялото на момчето е открито в канала зад ОУ „Кирил и Методий” - на около километър от мястото, където е паднало.
Самоличността на мъртвото дете вече е установена. Екипът на Спешна помощ, който е пристигнал на място, само е констатирал смъртта му.
След инцидента от Областна администрация призоваха гражданите да не се приближават до реки, водни басейни и водоеми - с изключение на екипите, които работят по ограничаване на последствията от бедствената ситуация.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен