71-годишен мъж се удави в Приморско

OFFNews 20 August 2018 в 10:37 5094 0
71-годишен мъж се удави в Приморско

71-годишен мъж се е удавил в морето в района на Южния плаж в Приморско, съобщиха от ОДМВР-Бургас.

Сигналът за давещия се човек е подаден на 19 август, около 19.40 часа, в Районно управление - Приморско. Съобщено е за давещ се в морето мъж в района на Южния плаж в Приморско срещу спасителен пост №2, предаде агенция "Фокус".

Въпреки предприетите действия по спасяването на мъжа, мъжът е завлечен от мъртвото течение навътре в морето. Около 20.20 часа в района до пост №3 морето изхвърлило тялото на удавения. Установено е, че той е Пловдив.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява