53-годишен пиян шофьор удари патрулка в Кубрат, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград.
Случаят е от неделя вечерта.
Служебен автомобил на МВР с двама униформени се е движел по път с предимство в Кубрат, когато на кръстовище е ударен.
Колата, причинила катастрофата, е с френска регистрация и се включила в кръстовището, без шофьорът да спре и да се огледа. При последвалата проверка е установено, че мъжът е неправоспособен.
Пробата му с дрегер е отчела 1,18 промила в издишания въздух. Извършени са тестове за наркотици и на полицая, управлявал патрулката, и на 53-годишния мъж, като и двата са отрицателни. По случая е започнато следствено дело.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17983
2
04.09 2023 в 18:55
24373
1
04.09 2023 в 14:14
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии