Тийнейджър на 17 години без книжка загина след удар с мотоциклет в дърво до харманлийското село Остър камък, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Хасково.
Сигнал за инцидента е постъпил около 01:55 часа в Районното управление в Харманли.
На място е установено, че кросов мотоциклет без регистрация, управляван от 17-годишен младеж книжка, се е движил по общински път от с. Остър камък в посока път III-808, като на прав участък е изгубил контрол върху мотоциклета. Водачът е излязъл от пътя и се блъснал в дърво.
Вследствие на удара момчето е починало на място. По случая е образувано досъдебно производство, допълват от полицията.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел