Пиян колоездач отнесе акт във Велинград. Дрегерът отчел 1,6 промила концентрация на алкохол и полицията наказала почерпения велосипедист.
Общо четиринадесет акта и фиша са били съставени от служители на Районното управление на полицията в града на водачи на електрически тротинетки и велосипеди при специализирана акция на униформените.
Девет от наказанията са за управление на електрически тротинетки и велосипеди без изправен звънец.
Две са установените нарушения свързани с неправилно придвижване върху пътното платно, едно за управление без поставена предпазна каска на лице, ненавършило 18-години и едно за неизправни светлини и светлоотразители.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел