11-годишно момиче почина в софийско училище (обновена)

OFFNews 19 November 2024 в 14:34 27606 0
Спешна помощ

Снимка Министерство на здравеопазването

Линейка

11-годишно момиче е починало в училище в София, съобщи БНТ. 

Инцидентът се е случил в 139 Основно училище „Захарий Круша“.

Детето е припаднало тази сутрин. Сигнал към Спешна помощ е подала медицинската сестра в учебното заведение.

Линейката е пристигнала за 10 минути, но медиците само констатирали смъртта на детето. Не е ясна причината за смъртта. 

Близките на детето са уведомени. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини