Оранжев код за опасно високи температури е обявен за 16 области у нас. Жълт е кодът за областите Перник, София-град, София, Смолян, както и за Сливен, Търговище, Разград, Силистра, Добрич, Варна и Бургас.
Според прогнозата на Националния институт по метеорология и хидрология днес отново ще е слънчево и горещо. Около и след обяд ще се развива купеста облачност, но само на изолирани места в планините ще превали краткотраен дъжд с гръмотевици. Почти тихо. Максималните температури ще бъдат между 35° и 40°.
Над планините ще е предимно слънчево. Около и след обяд ще се развива купеста облачност, но само изолирани места ще превали краткотраен дъжд с гръмотевици.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец