Между 60 и 80 хил. автомобила се очаква да напуснат днес София. Още толкова ще напуснат столицата утре преди обяд. Това обяви началникът на "Пътна полиция" към СДВР комисар Тенчо Тенев пред "Фокус".
Очаква се най-натоварен днес да е трафикът около 18 часа.
"На бул. „Цариградско шосе“ трафикът е малко натоварен, колегите са на ръчно регулиране, светофарната
уредба е с включена жълта мигаща светлина. Старият път за Перник също е малко натоварен. Във всички
останали участъци засега е нормално движението", обобщи комисар Тенев.
Той допълни, че на всички изходни артерии на София има полицейски патрулни автомобили, които регулират движението и проверяват за съмнителни лица, напускащи столицата, заради избягалите затворници.
"Колегите са наясно. Имат информация за избягалите затворници. Имат снимков материал. С еднократен преглед на автомобила може да се забележи дали има съмнителни лица, или не", обясни Тенев.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин