Двама тийнейджъри на 17 години са пострадали при токов удар в района на железопътната гара в Стара Загора, предаде Нова ТВ.
Сигналът за инцидента е подаден на 19 юни в 21:15 ч. във Второ районно управление от друг 17-годишен младеж.
Момчето разказало, че неговите двама връстници се качили на покрива на товарен вагон, намиращ се на коловоз в близост до автомивка в района на жп гарата. При отваряне на капандура на вагона е възникнал токов удар, при който двете момчета са пострадали.
Пострадалите тийнейджъри са настанени в болница, като към момента няма информация за състоянието им.
По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-1243
1
22.06 2026 в 12:36
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк
В ПП не знаели, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
Откриха мъртва обявената за издирване туристка в Пирин
Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк