Децата трябва да се върнат в детските градини и яслите в София, ако не са ги посещавали по време на епидемичната обстановка, до 10 дни след нейната отмяна.
Това съобщи Мария Минчева - директор на Дирекция "Образование" в Столична община, по БНР.
Ако до 10 април детето не започне да посещева съответно детско заведение, то ще загуби мястото си в него, уточни Минчева.
Ще дадем възможност на родителите в рамките на 10 дни да извършат необходимите прегледи на децата и да вземат необходимите медицински документи. Ако това не се случи, детето губи място в съответната детска градина, тъй като родителите не са съгласни с така нареченото пазене на място от деца, обясни тя.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец