Девет полицаи са пострадали по време на днешния протест пред Народното събрание, съобщиха от пресцентъра на вътрешното министерство.
От МВР съобщиха, че четирима са с натъртване в областта на ребрата, като това е станало при ескалацията на напрежението. Полицаите са от Варна и Монтана.
Други двама също имат болки в областта на ребрата и един в областта на корема. Полицай е получил и задух в момент на притискане от тълпата, предаде БТА.
От пресцентъра на ВМА съобщиха, че петима полицаи са прегледани в Спешното отделение на лечебното заведение. След направени изследвания и консултации със специалисти са освободени за домашно лечение.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"