Локо Пловдив спря ЦСКА-София на "Армията"

OFFNews 17 май 2017 в 22:22 2024 0

ЦСКА-София опита всичко, но не успя да победи Локомотив Пловдив и завърши 0:0 в двубой от 33-и кръг на Първа професионална лига, който се игра на стадион "Българска армия" в столицата.

През първото полувреме домакините владееха инициативата, но имаха проблеми в заключителната фаза, които продължиха и през второто полувреме.

Пловдивчани се отбраняваха грамотно и на свой ред създадоха положения, които не успяха да оползотворят.

В допълнителното време Павел Виданов получи втори жълт картон и остави тима си с 10 човека на терена, но ЦСКА-София не успя да се възползва от това и трябваше да се задоволи с равенство след три поредни победи.

Отборът на Стамен Белчев вече има четири точки повече от Левски. В следващия кръг ЦСКА гостува на Лудогорец, а Левски гостува на хита Дунав.