Три сестри от щата Охайо родиха в един ден и в една болница под грижите на един лекар, съобщават Асошиейтед прес и БТА.
Даниша Хейнс, Ариел Уилямс и Ашли Хейнс са родили в рамките на четири часа и половина на 3 юли в болницата в Мансфилд. Шансовете за подобно съвпадение са 1 на 50 милиона.
Ражданията обаче са били индуцирани (предизвикани). Водилият ги д-р Едрой Макмилън е отказал да коментира.
Първа е родила Ариел, която нарекла дъщеричката си Синсиър. Последвала Ашли със син - Ейдриън. Даниша завършила постижението с дъщеричката си Емри. Заради ограниченията вследствие на COVID-19 в родилното отделение били допуснати само бащите.
Щастливите майки вече са в домовете си и планират да празнуват поне два дни.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни