Шефът на Агенция 'Митници' е с COVID-19

Рени Петрова 12 June 2020 в 11:48 4685 1
Шефът на Агенция 'Митници' е с COVID-19

Георги Костов, шефът на Агенция "Митници", е заразен с коронавирус, съобщава Нова ТВ, като допълва, че положителният резултат е потвърден от три PCR теста. 

Пред OFFNews от пресцентъра на агенцията потвърдиха информацията.

Костов е с леки симптоми и се чувства добре. Настанен е във ВМА.

Направена е дезинфекция на сградата.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира