
Столичния общински съвет обяви конкурс за директори на 17 столични диагностично-консултативни центъра, става ясно от сайта на СО.
Кандидатите трябва да имат образователно-квалификационна степен „магистър“ по Медицина с призната специалност и квалификация по здравен мениджмънт или „магистър“ по икономика и управление с придобита образователна и/или научна степен, специалност или преминато обучение за повишаване на квалификацията по чл. 43 от Закона за висшето образование в областта на здравния мениджмънт.
Друго изискване е да представят да представят бизнес програма, която ще бъде оценявана по шестобална система при зададени критерии.
Документите ще се приемат в продължение на месец след обявяването на конкурса. Повече за условията му можете да прочетете тук.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Котаракът Мишу, изчезнал на летището в Брюксел, бе върнат невредим на стопаните си след 17 дни
Проданов обиди Теменужка Петкова: Това, че сте си глътнали корема за моментна снимка, не Ви прави модел!
Нетаняху отхвърли споразумението на Съвета за мир, Израел няма да се изтегли от Газа
Правителството дава още 6 млн. евро на НС за изгубено дело