Чудотворната икона Пресвета Богородица "Всецарица" ще бъде изнесена в столичната университетска болница "Св. Анна", съобщиха от лечебното заведение.
Желаещите да се поклонят и помолят за изцеление могат да го направят на 14 април от 13,30 ч. Иконата ще бъде носена от шествие от свещеници и ще бъде достъпна за всички желаещи - и за работещите в болницата, и за пациентите.
Събитието се организира по инициатива на Софийска света митрополия и има одобрението и съдействието на ръководството на УМБАЛ "Св. Анна".
Иконата на Пресвета Богородица "Всецарица" се съхранява в Църногорския манастир “Свети Безсребреници Козма и Дамян”. Сред вярващите е известна с редица чудеса и изцеления.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец