26-годишна бременна жена е настанена в Отделението по реанимация на МБАЛ “Д-р Иван Селимински” в Сливен, съобщиха от лечебното заведение.
Тя е пострадала при катастрофа, станала на 25 срещу 26 май. Пациентката е в травматичен шок, със счупени ръка и крак. Бременна е в четвъртия месец, съобщиха от лечебното заведение.
Стабилна и контактна е. Бебето е добре. Спътникът на жената, на 49 години, е настанен в ортопедия със счупена подбедрица.
Пострадал е и 72 -годишен мъж. Той също е настанен в реанимация - състоянието му е стабилно.
През почивните дни през "Спешното отделение" са преминали 304 души, настанени са 101 от тях. Извършени са 26 операции и две раждания.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен