Бременна с коронавирус е починала в болницата в Благоевград, съобщи бТВ, след като и директорът на лечебницата е потвърдил за случая.
Жената, която е била в петия месец, е приета преди 3 дни в тежко състояние и е настанена директно в реанимацията. Днес тя е починала. Бебето също не е имало шанс да оцелее.
При постъпването си в лечебното заведение тя е имала проблеми с дишането и температура. Рентгенът установил двустранна бронхопневмония.
Директорът на болницата Огнян Митев заяви, че ще разпореди проверка по случая. Лично той е присъствал при приемането на жената, тъй като е акушер-гинеколог.
В болницата е настанена още една бременна с COVID-19, нейното състояние се подобрява.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец