Анкета: Били ли сте жертва на лошо отношение от медицинско лице?

OFFNews 16 July 2025 в 09:17 3015 0
Болнични легла

Снимка Pixabay

Темата за проблемното отношение към пациентите в българското здравеопазване бе повдигната от родилка в "Майчин дом".

В новата анкета ви питаме били ли сте жертва на вулгарно отношение от страна на медицинско лице.

Темата бе повдигната от родилка, която разказа, че е била бита и обиждана по време на тежко раждане в столичната болница "Майчин дом". От болницата отричат, гилдията застана зад лекарката, водила раждането, а в същото време много пациенти започнаха да споделят травматичен опит.

Анкета

резултати
Виж още за:
Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски