Голяма е вероятността титулярният разпределител на Хебър Александер Туш да е на линия за домакинството от Шампионската лига срещу полския Заверче в сряда.
Австрийският национал имаше проблеми с китката и беше заменен от Добромир Димитров при болезнената загуба с 2:3 от Берлин РВ на старта.
Днес Туш единствен тренира с част от техническия щаб в залата в Пазарджик, докато останалите играчи имаха почивен ден след победата с 3:0 над Славия.
„Очаквам пълна зала и страхотна атмосфера. След мача в Берлин настроението в отбора е повишено. Заверче е много солиден отбор и няма да ни бъде лесно“, коментира президентът на Хебър Александър Иванов пред „Мач Телеграф“.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел