Бившата номер 1 в света Мария Шарапова разкри защо трудно се сприятелява с колежки.
"Трудно е да бъдеш приятел с някого, който можеш да срещнеш още в следващия кръг и да се изправиш срещу него на корта. Наистина според мен е много трудно да си много добър приятел с някой и след това да дадеш всичко от себе си да го елиминираш и победиш на корта. Нормално е да си приятелски настроен към колегите си, но е трудно да бъдеш наистина най-добър приятел с някои от тях точно поради тази причина.
Уважавам много Крис Евърт и Мартина Навратилова, те са направили наистина изключително много за тениса, а и за самия спорт като цяло. Това, което направиха за спорта, беше невероятно", каза Шарапова.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни