Навратилова е преборила рака

OFFNews 21 March 2023 в 11:06 2955 0
Мартина Навратилова

Снимка Getty Images

Бившата тенисистка зарадва феновете си

Легендата на женския тенис Мартина Навратилова съобщи, че се излекувала от рак на гърдата и на гърлото. 66-годишната Навратилова обяви през януари, че е болна във фаза 1 от ноември миналата година, но е оптимист за лечението си.

Родената в Чехословакия натурализирана американка има 59 титли от Големия шлем на сингъл и на двойки и е считана за една от най-великите в тениса.

"Изследванията показаха, че вече нямам рак. Остават ми още процедури с радиация на дясната гърда, но само за две седмици и това е повече превантивно", каза Навратилова, цитирана от Ройтерс.

Бившата тенисистка беше диагностицирана с рак на гърдата и през 2010 година, но се излекува.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на