Най-добрият ни тенисист Григор Димитров отпадна от турнира от сериите "Мастърс" Western & Southern Open, който по изключение се провежда в Ню Йорк вместо в Синсинати, след поражение от Мартон Фучович с 5:7, 6:4, 2:6.
Добрата новина е, че въпреки негативния резултат българинът показа, че навлиза във все по-добра форма и не е далеч времето, когато отново ще го видим на познатата висота, извела го до номер 3 в света.
Григор Димитров за първи път в кариерата си се изправи срещу този опонент, като можеше да го елиминира и в два сета, но в крайна сметка физическото изтощение и късметът на опонента се оказаха решаващи за финалния резултат.
Игровата практика на унгареца също му помогна, тъй като той бе изиграл два квалификационни двубоя и още един в първия кръг, докато за Димитров това бе едва втори официален мач от края на февруари насам.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
8000
1
25.08 2020 в 16:01
Борисов за протеста пред дома му: Ще дойде време да ходят пред техните къщи
ПП-ДБ, АПС и МЕЧ внесоха вота на недоверие
Борисов за протеста пред дома му: Ще дойде време да ходят пред техните къщи
Дронове по маршрута на самолета на Зеленски при визитата му в Ирландия
В пленарната зала Белобрадова връчи оставката на Желязков, подписана от протестиращите