Задържаха две жени за кражба на 18 000 лева от мъж в търговски център

OFFNews 29 January 2026 в 17:53 729 1
Кражба

Снимка Getty Images

С постановление на наблюдаващ прокурор двете жени са задържани за срок до 72 часа.

Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност две жени на 43 и 24 години за кражба на пари от мъж в търговски център.

Събраните до момента доказателства сочат, че на 27 януари около 16:20 часа в търговски център в София обвиняемите М.М. и М.Ж. с ловкост отнели сумата от 17 900 лева от джоба на 51-годишен мъж.

По случая се води досъдебно производство за престъпление, за което се предвижда наказание „лишаване от свобода“ .

С постановление на наблюдаващ прокурор двете жени са задържани за срок до 72 часа.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    -1243

    1

    Октим

    29.01 2026 в 18:34

    Такива като тези двете веднага си личат по моловете. Трябва само да знаеш как да ги изплашиш, когато започнат да се въртят около теб, след като отдавна си ги забелязал.
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026