Единадесет месеца условно с 3 г. изпитателен срок и глоба от 1000 лв. получи 32-годишна жена от Хисаря след споразумение с прокуратурата заради това, че е шофирала дрогирана и е носила наркотици.
Решението е на Пловдивския районен съд..
В средата на декември м.г. полицаи забелязали, че към патрулната им кола лети криволичещ мерцедес. Зад волана била въпросната жена, а в колата се возила и малката й дъщеричка.
Оказало се, че дамата кара без книжка, а автомобилът й бил с прекратена регистрация.
Резултатът от теста доказал наличие на дрога в кръвта. В мерцедеса полицаите открили 7,345 грама наркотик.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2878
1
30.05 2023 в 15:36
Явно всичко това е малко и трябва сигурно да убие детето си за да получи ефективна присъда. Макар че едва ли и тогава неподкупната ни съдебна система ще се задейства.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци