Софийският градски съд ще разгледа молбата на популярния шеф-готвач Андре Токев за предсрочно освобождаване от затвора.
Токев получи присъда от седем месеца през януари т.г. за шофиране в нетрезво състояние. През ноември миналата година той бе заловен да кара джипа си с 1,7 промила алкохол. Заради това, че той имаше и предходна условна присъда за същото нарушение и бе в изпитателен срок, съдът му даде общо 10 месеца ефективна присъда.
От 10-те месеца обаче се приспада периодът, в който е бил в ареста - два месеца.
Шеф Токев излежава присъдата си при лек режим в затвора в Казичене.
Самият той коментира, че иска да даде пример как известните хора трябва да понесат отговорността си за нарушенията, които извършват.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3352
2
13.07 2022 в 10:48
Тоя шеф, на какво?, да си седи на топло. Не е Гордън Рамзи, а тъпо балканско парче, дето кара пило.
13635
1
13.07 2022 в 08:11
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии