Бизнесменът Николай Банев остава в ареста, тъй като има опасност да повлияе върху свидетелите, чиито разпити престоят, реши спецсъдът.
Около 200 души ще бъдат разпитани от Специализирания съд по делото на Банев, съпругата му Евгения и майка му.
Съдът припомни, че в килията на Банев е открит мобилен телефон и че той е бил върнат в страната от Франция и затова не е отминала опасността от укриване.
Николай и Евгения Баневи бяха предадени от френските власти на разследващия екип от Специализираната прокуратура на 6 декември 2018 г.
Те са в ареста по обвинение за участие в организирана престъпна група за данъчни и длъжностни престъпления и пране на пари.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел