35-годишният Александър А. от Кюстендил е осъден за 51-и път за поредна кражба, съобщиха от районния съд в града.
Рецидивистът и в момента е в затвора в Бобов дол, където изтърпява една от предишните си присъди.
Последното му наказание е от 3,5 г. затвор при строг режим, за това, че на 24 май 2023 г. откраднал 36 кг медни отпадъци от пункт за изкупуване на метали, оценени на 342 лв.
Делото срещу него е протекло при съкратено съдебно следствие, след като е признал всички факти и обстоятелства от обвинителния акт, заради което наказанието му е намалено с 1/3.
Присъдата обаче не е окончателна и може да се обжалва.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни