Председателят на Върховния касационен съд Лозан Панов, на когото съдия Севдалин Мавров по-рано поиска оставката, обвини членовете на Висшия съдебен съвет в заговор да го атакуват с видеоклипа, станал точка в последния момент на заседанието на ВСС. Видеото предизвика негативни обществени реакции.
Стопанин на Съдебната палата е именно председателят на ВКС Лозан Панов по сила на дадени му правомощия от страна на ВСС през 2016 г.
Панов обаче е преупълномощил главния си секретар да сключи договора за наем за 800 лв., за да се заснеме клипът в емблематичната сграда, се разбра по време на заседанието на ВСС.
"Има елемент на режисура във всичко онова, което се случва. Това, което виждам, е определено режисирано, подготвено предварително, включително и включването на инспектората", обвини Панов и по адрес на главния съдебен инспектор Теодора Точкова.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
София планира ''пълна промяна'' в градския транспорт през 2026, пари за увеличение на заплати няма
Радев: Ще изляза със свой политически проект, когато най-малко го очаквате
Концерт набързо, хореография по график - как преминават протестите на Делян Пеевски из страната
Концерт набързо, хореография по график - как преминават протестите на Делян Пеевски из страната