Служител на Граничното полицейско управление-Златарево е хванат да кара с алкохол в кръвта.
Делото е образувано от следовател, тъй като нарушителят е от ГПУ.
Случаят е от 11 март. Около 11:30 ч. С.М. управлявал собствения си автомобил на главен път Е-79. В района на пътен възел „Симитли“ навлязъл в ограничен участък за движение поради ремонтни дейности. Автопатрул спрял колата за проверка, при която С.М. се легитимирал със служебната си карта.
При тестването му с дрегер се оказало, че в кръвта му има 1,91 промила алкохол.
С.М. е дал кръвна проба за лабораторно изследване, като резултатът от нея се очаква.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"