Не си спомням да съм удряла бебето, а и не виждам защо да го правя. Това каза пред съда акушерката Емилия Ковачева, която е обвинена в побоя над 4-дневната Никол. Днес в съда са финалните пледоарии по делото, като се очаква магистратите да обявят присъдата си.
Пред съдиите Ковачева обясни, че в деня на инцидента е била на 24-часово дежурство, а преди това била нощна смяна. Била много уморена заради работата и заради това, че не е спала.
Защитата твърди, че жената от записа на охранителните камери не е подсъдимата. Петорна техническа експертиза обаче потвърди автентичността на записите от отделението на болницата. Ако бъде призната за виновна, Емилия Ковачева може да получи доживотна присъда.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
35598
2
15.09 2017 в 12:55
Няма такова производство като нашенските
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии