
Любен Илиев, разпространявал фалшиви билети за концерт на Енрике Иглесиас у нас, е осъден на четири години „лишаване от свобода“ при първоначален строг режим на изтърпяване. Присъдата е на Софийския районен съд.
Измамната схема е задействана преди концерта на Енрике Иглесиас на 14 декември 2015 г. в зала „Арена Армеец София“.
Илиев е имал съучастник, който не е разкрит. Двамата предлагали фалшивите билети чрез профил Елени Драганова /“Eleni Draganowa“/ във Фейсбук.
По схемата "Eleni Draganowa" на 16 октомври 2015 г. са продадени два фалшиви билета за 165 лева, на 18 октомври - пет за 420 лева, на 27 октомври - два фалшиви билета за 220 лева и още три за 300 лева.
Илиев се представял за служител на „Арена Армеец“, за сътрудник на търговското дружество „Ивентим БГ“ ООД, за "един от организаторите на концерта".
Следете новините ни в :

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11109
5
12.05 2018 в 15:50
"Законът е като паяжината,
в него се хващат дребните насекоми
като по-едрите ... минават
директно през нея !"
Докато при нас положението в Съдебната ни система
е плачевно, защото ако нямаш мангизи да си наемеш
мастит адвокат и да дадеш парички тук-там, ще изгниеш
като куче по затворите у нас . . .
11000
4
24.03 2018 в 15:22
За 250 лв - 1 година затвор, за 1000 лв - 4 години.
Братята от Дупница получиха почти същата присъда. А може ли да има сравнение между двата случая?
Симпатичното момче, което явно е и джентълмен, тъй като не предава съучастника си, ако има такъв, не може да си позволи адвоката Марковски и ще страда.
Позор за съдебната система в България!
15571
3
22.03 2018 в 09:49
''Всичко е затрупано с боклуци'': Откриха изоставени гробове на руски войници край Донецк
ГДБОП разби лаборатория за производство на фентанил, бълвала по 10 кг дневно
ГДБОП разби лаборатория за производство на фентанил, бълвала по 10 кг дневно
'Дачия' и 'Форд' затварят заводите си в Румъния заради енергийната криза
'Дачия' и 'Форд' затварят заводите си в Румъния заради енергийната криза