За втора вечер в САЩ няколко града протестираха избирането на Доналд Тръмп за президент на страната, съобщава Би Би Си.
Недоволните са предимно млади хора, които се опасяват, че Тръмп ще разедини нацията на расова основа.
Въпреки че днес протестите бяха по-малобройни, то в полицията в Портланд съобщи и няколко случая на вандализъм, свързани с демонстрациите.
В отговор на недоволството Тръмп написа в Туитър, че било "нечестно" и че хората били "професионални протестиращи".
В Минеаполис пък недоволните блокираха за кратко междущатска магистрала, но не насилствено.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19924
12
11.11 2016 в 21:13
Алекс Джоунс ги разбива: https://www.youtube.com/watch?v=xhGjMVK5_-M
22193
8
11.11 2016 в 13:08
Хм... май в това си приличам с тях. :)
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други