Морски пехотинци от състава на ВСУ на Украйна са устроили през изминалото денонощие засада и са близо 20 бойци на противника, съобщи на страницата си формированието, в което служат пехотинците. Цялата операция е заснета с дрон в режим таймлапс и се превърна в хит сред украинския сегмент на социалните мрежи. Главни участници в нея са бойците от 503-ти самостоятелен батальон на морската пехота.
„Работим по старата изпитана схема „Като видиш – стреляй!“ Тест за бдителност – колко руски окупатора уцелиха с един изстрел „Язовците“ (от борсук, язовец, какъвто е прякорът на морските пехотинци)? Благодарим на групата „Помогни на фронта“ и на всички дарители за внушителната помощ. Благодарение на вашите дронове, можем да доставяме смърт на враговете ефективно и красиво.“ – се казва в описанието под видеото.
Самите кадри показват как в кратък отрязък от време в колона по един военни се движат към полузазрушени сгради и влизат в една от тях. Когато влиза и последният от войниците, украинската армия нанася удар по сградата. Военните в Киев твърдят за 19 убити.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3651
12
06.08 2022 в 17:09
2760
10
06.08 2022 в 08:43
2945
8
06.08 2022 в 02:57
3352
7
06.08 2022 в 01:16
...анално ли си подлагаш с масло, магарин, или просто си русофил...кое ти смазва рашисткото мозъче, путинска гнида?
За един руски лилипут питам...нищо лично.
Кажи, негативен раски микроб...!!!
5154
5
06.08 2022 в 00:18
-667
4
06.08 2022 в 00:05
Денков иска от Радев да изясни позицията на правителството спрямо Украйна
Политико: Кабинетът на Радев е приятелски настроен към Кремъл, но бяга от открита конфронтация с Брюксел
Димитър Стоянов: България спира оръжието за Украйна
Демерджиев за Кандев: Очевидно има подготвен от по-напред политически ход
Демерджиев за Кандев: Очевидно има подготвен от по-напред политически ход