Президентът на САЩ Доналд Тръмп каза, че не го е грижа дали Иран ще се върне за нов кръг преговори, съобщиха Франс прес и "Уолстрийт джърнъл".
"Не ме е грижа дали ще се върнат, или не. И да не се върнат за мен няма значение", каза американският лидер след провала на преговорите с Техеран.
Пред репортери в базата Андрюс в Мериленд той посочи, че "армията им вече я няма, а ракететите им са изчерпани".
Тръмп потвърди, че тази сутрин американско време САЩ ще наложат блокада на влизането и излизането на кораби от иранските пристанища.
Той добави, че много страни работят за осуетяване на продажбите на ирански петрол, и по думите му тези усилия ще бъдат "доста ефективни".
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3090
4
13.04 2026 в 15:02
Да му жалиш алцхаймерският мозък на ''победителя''..
2985
3
13.04 2026 в 12:45
Те само борсите да бяха влакче на ужасите... Целият свят стана един голям ужас покрай тоя злобен демент и престъпната му шайка. А ония на борсите, с вътрешната информация, правят не милиони, а мислиарди. МНОГО милиарди. Сигурно си мислят, че ще си ги носят в гроба. Не наядоха се, дейби и изродите му!
10599
2
13.04 2026 в 11:41
2985
1
13.04 2026 в 10:01
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци