Туристка бе убита от тигър, а друг човек бе тежко ранен в сафари парк в Китай, съобщава Ен Би Си.
Причина за инцидента е, че туристите излезли от автомобилите си, смятат властите.
Сафари паркът се намира в Пекин, като охранителните камери са уловили смразяващия момент, в който тигъра напада жената, излязла от колата си.
Във видеото се вижда как тя излиза от автомобила и се запътва към шофьорската врата. В този момент тигъра я напада и започва да я влачи. Мъжът в колата прави опит да спаси жената, но не успява.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19501
6
26.07 2016 в 16:18
Не е като онея охлюви дето убиха горилата , щото една патка не може да си откъсне погледа от телефона. Щото фейсбука и твитера са особено важни, по-важни от децата им...
23899
3
26.07 2016 в 14:44
23899
1
26.07 2016 в 14:15
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други