Британският физик Стивън Хокинг е настанен в болница.
74-годишният Хокинг бил на научна конференция в Рим, когато се почувствал зле, и е откаран в лечебно заведение.
Състоянието му не е сериозно, увери пресаташето му.
Болницата, в която е настанен - "Гемели", се смята за една от най-добрите в Рим и е мястото, където и папите са лекувани.
Стивън Хокинг страда от Амиотрофична латерална склероза.
Следете новините ни в :




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
69999
16
03.12 2016 в 22:47
32185
15
03.12 2016 в 22:30
32185
14
03.12 2016 в 22:27
69999
13
03.12 2016 в 22:19
Хахааа..звучи като пожелание, но в моя случай не е точно така, понякога се улавям,че сериозно се пристрастявам......добре, че имам други хобита, от времената преди сериозната интернет инвазия.......както и да е.....да сме живи и здрави....па каквото дойде....
Апропо, ти как си със спорта, с футбола разбрах, че типично по женски ...си на вие;)......снукър гледаш ли?....В момента по Евроспорт 2 дават Рони.....
32185
12
03.12 2016 в 21:26
Само за красотата, за строго и справедливо...
Нито посещавам , нито знам имената на новинарските сайтове,
даже нямам и фейсбук, не ми е необходим.
Адде, стин игя мас !
69999
11
03.12 2016 в 20:38
Относно другия акаунт, не ми е направило впечатление, просто напоследък съм зает доста с други неща и не съм толкова “наблюдателен“, а и докато Форума изглежда ТОЛКОВА нормално като сега, не ми пречи........ти виждаш, че когато някой прекали, не му оставаме длъжни.....
Пожелавам ти далееееч по-приятни емоции.....
32185
10
03.12 2016 в 20:14
Разчитам изключително на науката, но не мога да прескоча езотериката.
Междувпрочем има открити формули за лекарства, лекуващи много тежки болести, но фармацевтиката е индустрия,която много трудно би се съгласила да ги произвежда по понятни причини-човешка ненаситност.
Недей и ти да ми "светиш" като разговарям с Ред.
Нормално е хората да се привличат заради единомислието си.
Ако прекалиш, знаеш опцията...нали?!
32185
9
03.12 2016 в 19:55
Апρопο наскоро исках да ти кажа: честита нова La Principessα. Засега обикаля само перифернте новини,но ще пролази и под сериозните статии.Тя,макар и с гаден хaрактер,все пак имаше интелект.Докато минусочукачката е скарана и с мисловната дейност.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие