Легендарният състезател на "Формула 1" Михаел Шумахер е загубил 25% от телсната си маса след като изпадна в кома в резултат на ски инцидент през декември миналата година, пише британското издание "Телеграф".
Според лекарския екип, грижещ се за Шумахер, състоянието му не се подобрява на този етап.
Губенето на килограми при пациенти, изпаднали в кома, е нормално, съобщава професор д-р Курт Дием, експерт в германската университетска болница в Карлсбад.
Трябва да разберете, че мускулите му са се свили значително поради неподвижното му състояние, добави Дием.
45-годишният Шумахер удари главата си в камък при падане със ски във френския зимен курорт Мерибел.
Състезателят от "Формула 1" бе незабавно хоспитализиран в болница в Гренобъл, където и в момента продължава лечението му.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
25.03 2014 в 18:58
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци