Самолет със 134 души на борда кацна извънредно в Австрия, след като пътник се заключи в тоалетната и отказа да излезе, предаде ДПА, цитирана от БТА.
51-годишният мъж е прекарал цялото време в тоалетната и пилотът е решил да приземи самолета на път от Кипър за Цюрих вчера в австрийския град Грац, съобщават местните власти.
Мъжът е сътрудничил на граничарите и е напуснал тоалетната след принудителното кацане.
Все още не е ясно защо мъжът е отказал да излезе от тоалетната толкова дълго. Не са открити опасни предмети в багажа му и не са установени повреди в тоалетната. При разпита пътникът мълчал.
Твърди се, че той е продължил пътуването си с влак. По информация на полицията самолетът "Еърбъс А320" е успял отново да излети 45 минути по-късно.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ВСУ: Нямаме си полигони, затова новите балистични ракети ще ги тестваме в Русия
МЗ видя в гладната стачка на проф. Шиварова заплаха за трансплантациите
Собственикът на фирмата с мантинелите на ''Тракия'': Тествани са само при два удара - с коли по 900 и 1500 кг
БАБХ изтегли от пазара 6 т фалшиво масло